Blanka Vraspírová

TÝDEN.CZ

12. 12. 2018
Rubrika: O zdraví

I muži mají své dny a sny - část I.

Autor: Blanka Vraspírová

26.10.2015 10:37

Je čas zaměřit se muže! Co vše si dnes může muž nechat upravit? Jak může vylepšit svůj zevnějšek? Jaké výkony jsou pro muže typické a které si nechávají provést? Na tyto a mnoho dalších otázek se dnes zaměříme a uvedeme celé široké spektrum výkonů a služeb, které nabízíme mužům, když navštíví naši kliniku.
Neinvazivní metody Dnešní doba žene muže vpřed a pokud chtějí jít s dobou musí o sebe dbát! Když se řekne ,,muž“ každá žena má samozřejmě jinou představu o svém vysněném ideálu. Nejčastější představou je muž – strniště na tváři, plný síly, dobře stavěný se svaly po celém těle. Jenže ne každý muž může takhle vypadat, ale díky plastické a estetické medicíně může své JÁ vylepšit a změnit k lepšímu, alespoň z té vnější stránky.
Trendem dnešní doby je se nežádoucích chloupků zbavovat – ať už z důvodu vlastního pocitu muže nebo kvůli partnerce. Může jít také o pohodlí při sportu a neopomeňme ani hygienické důvody – vábně to na některé ženy nepůsobí - v létě už vůbec ne. Muži u nás mohou využít speciální depilační laser, kdy výkon je nutné několikrát po konzultaci s depilační asistentkou opakovat pro uspokojivý výsledek, ale chloupky po laserové depilaci vypadají a budou postupem času růst méně nebo vůbec. Proceduru je možné provést během polední pauzy, je zcela bezbolestná – pouze pokožka depilovaného místa může být začervenalá. Během chvíle chloupky dáme pryč, k následnému vzhledu je to klíč!
Pihy, bradavice, žilky, pigmentové skvrny či jiné vystouplé projevy? Žádný problém! V našem laserovém centru dokážeme muže zbavit i těchto projevů, které se mohou kdykoli objevit na těle i v obličeji. Je to otázka několika málo minut společně s konzultací! Kdo také stojí o tyto nevzhledné projevy? Pryč s nimi! Někteří muži jsou pyšní na své jizvy – působí to chlapsky a ke každé jizvě se váže i historka – muž se musí vytáhnout, pochválit a skutečnost trošku přibarvit, aby to bylo zajímavé. Ne vždy je jizva ale esteticky hezká – může být i po vážném zdravotním úrazu nebo dopravní nehodě. I pro tuto problematiku má naše laserové centrum řešení - CO2 frakční laser, který jizvu vybrousí a zjemní.
Vím, že si mé kamarádky při kávě povídají o tom, jak nesnesitelné je, když muž v noci chrápe a není možné si odpočinout a vyspat se na následující pracovní den, kdy musejí vše stihnout. Pokud i Vy se v těchto písmenkách vidíte – vyřešte to s námi navždy! Naše laserové centrum disponuje také speciální diodovým laserem, který během několik málo minut odstraní chronickou rýmu či chronické chrápání a už Vám nebude nic bránit v klidném spánku.
Muži všeobecně špatně (tak jako ženy) snáší kritiku a ani zvyšující se věk jim na sebevědomí nepřidá. Říká se ale, že muži stárnou do krásy! Mají i mnohdy lepší předpoklady, že v pokročilém věku budou vypadat k světu! Pokud ale i muže začnou trápit vrásky nebo povadlé kontury obličeje, máme široké spektrum služeb, které tuto problematiku vyřeší. Jako první a nejvíce žádanou službou je aplikace botulotoxinu, která řeší mimické vrásky – mračivou vrásku mezi obočím, vrásky na čele, u kořene nosu nebo okolo očí. Na aplikaci nemusí být muž nijak zvlášť připraven, ale následně musí dodržovat dané pokyny, aby s výsledným efektem byl spokojený. Botulotoxin je také vhodný k odstranění pocení v podpaží a na dlaních.! Takže pokud Vám pocení komplikuje život a je Vám to nepříjemné – můžeme to vyřešit. Hlubší vrásky? Povadlé kontury obličeje z důvodu osobních problémů či velkého váhového úbytku? Aplikace výplně na bázi kyseliny hyaluronové vyřeší tuto problematiku! A bolestivost? Víme, že někteří muži jsou citlivější a proto je možné před touto aplikací klientovi nanést anestetickou mast, díky které neucítí téměř nic.
Slyšeli jste už o ,,upíří metodě omlazení“? Jeden z hitů dnešní doby - PLAZMATERAPIE, kdy se z vlastní krve namíchá ,,omlazující koktejl“, který vyhladí vrásky na obličeji, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou. Báječné – nemyslíte? Doby, kdy niť sloužila pouze k zašívání děr na oblečení nebo ke kuchyňskému krájení knedlíků jsou pryč! Nitě se už několik desítek let používají v různých sférách konče plastickou a estetickou chirurgií, existují různé délky i druhy. 3D níťový lifting je nejžádanějším neinvazivním řešením. Výsledný efekt je ihned viditelný – MY NITĚ MILUJEME! Jistě i Vás už nadchly…
Některé muže trápí suchá pleť, na kterou nepůsobí drahá značková kosmeceutika. Pro rozjasnění pleti a její hydrataci u nás najdete VITAL Injector System – jedná se o aplikaci kyseliny hyaluronové, kdy v průběhu chvilky je důkladně hloubkově hydratována pokožka. VIS je absolutní novinkou světového trhu v hydrataci a na severu Čech ho najdete pouze na naší klinice. Neopomeneme ani OPERA MASK - nová LED Maska může být využívána na omlazení pleti i úlevu od bolesti. Zvyšuje průtok krve, podporuje hojení ran, stimuluje produkci kolagenu a elastinu. Může být použita k ošetření akné v mírném i pokročilém stádiu a k úlevě bolesti po různých typech ošetření. Jako jediná klinika v ČR vlastníme tuto úžasnou masku!
K dispozici mají muži i naše Beauty centrum, ve kterém mohou využít STARVAC (celotělovou žehličku) nebo přístrojové lymfodrenáže. Velmi oblíbenou procedurou je Laserová gelová maska sloužící k hloubkové hydrataci, vhodná např. po aplikaci botulotoxinu, 3D nití nebo po omlazení frakčním laserem. Nelze ani opomenout ScarLet – mikrojehličkovou radiofrekvenci, která řeší vrásky, aktivní akné a rozšířené póry. Krásný úsměv a bílé zuby? Lékařské bělení zubů u nás mohou také muži absolvovat a již po první aplikaci uvidí výsledky!
Většinu neinvazivních metod mohou absolvovat kromě mužů samozřejmě i ženy, tyto výkony jsou časově nenáročné, bezbolestné a ambulantní, takže nejčastěji vyhledávané. Ale ne vždy, je neinvazivní metoda vhodná – občas by její efekt mohl být neuspokojivý a je nutno přistoupit k operačnímu řešení, kdy výsledek bude dle přání klienta a hlavně k jeho spokojenosti.

Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  1

Diskuze

Blanka Vraspírová

O všem, co mě zajímá, motivuje, baví, ale i nebaví a štve.
MUDr. Blanka Vraspírová
Oblíbenost autora: 6.77

O autorovi

Majitelka a primářka ústecké kliniky plastické, estetické a laserové medicíny MUDr. Blanka Vraspírová je expertkou na nejmodernější aplikace v estetické medicíně. Plastické chirurgii se věnuje téměř třicet let. Na svém kontě má přes 100 tisíc operací a zákroků. Absolvovala řadu stáží na klinikách v zahraničí například v Německu, USA či ve Španělsku, Thajsku, Spojených arabských emirátech, Dubaji a Kuwajtu. Zúčastňuje se pravidelně největších světových a evropských sympozií věnovaných plastické a estetické medicíně, na kterých i přednáší a z nichž přiváží na kliniku v Ústí nad Labem ty nejmodernější metody, které se zde velmi často aplikují jako vůbec první v České republice.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

girl